Укрзалізниця звинуватила ОККО у завищенні цін на паливо

23 червня 2017, 17:36
Укрзалізниця закликає підприємство ОККО-Бізнес Контракт поставляти дизельне паливо для потреб галузі згідно з укладеним контрактом

Про це повідомила прес-служба перевізника.

"Намагання приватного підприємства безпідставно підняти ціну завдають збитків державному перевізнику та шкодять перевізному процесу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

За даними Укрзалізниці, ОККО-Бізнес Контракт має діючий контракт з філією ПАТ - Центр забезпечення виробництва - на поставку 10 тис. тонн дизельного палива, укладеного 28 лютого 2017 року.

"Однак приватне підприємство відмовилось виконувати умови контракту, мотивуючи це низькою ціною, та вимагало підняти ціну до 21 671,28 грн /т (пропозиція від 19.06.2017). У той час як за даними OilNews оптові ціни опустилися нижче 20 500 тис. грн/т. Таке економічно необгрунтоване підвищення одразу було б розцінено правоохоронними органами як завдання збитків державному підприємству в розмірі понад 11 млн грн", - повідомила компанія.

14 червня Центр забезпечення виробництва надав рознарядку ПП на відвантаження 10 тис. тонн пального. За умовами договору ця рознарядка має бути виконана до 20 червня 2017 року включно. Однак жодної тонни пального відвантажено не було, а 21 червня, коли філія ЦОП вже могла виставити штрафні санкції за його невиконання, було отримано рішення суду за позовом ОККО-Бізнес Контракт з підняття ціни, згідно з яким сторонам заборонено вчиняти будь-які дії щодо цього контракту.

"Окремі постачальники дизпалива для потреб Укрзалізниці враховують ринкову ціну тільки в разі її збільшення і відмовляються коригувати ціну поставок, коли відповідна ринкова ціна знижується", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що влітку минулого року Укрзалізниця домовилася про зниження ціни на дизельне паливо з компанією ОККО-Бізнес Контракт.

Показати ще новини
Радіо NV
X