Укрзалізниця звинуватила міністра інфраструктури у спотворенні інформації про закупівлі пального

30 січня 2017, 09:47
Укрзалізниця заявила про поширення міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном неправдивої інформації щодо закупівель компанією дизельного палива, передає Інтерфакс-Україна

"В ефірі одного з каналів Омелян запитав: "Раптом ціна зросла на 10% на рівному місці, хоча ринкова інша. Величезне питання — як це відбувається?" говорячи про коригування вартості закупівлі дизельного палива за контрактом з постачальником. Пояснюємо: це відбувається не на рівному місці, а через коливання цін як на світових нафторинках, так і на українському", - йдеться в повідомленні прес-служби Укрзалізниці.

Відео дня

Також зазначається, що навіть після перегляду умов контракту на закупівлю дизельного палива для залізничної галузі, його вартість залишається менше нижнього рівня оптових цін на ринку нафтопродуктів України.

"Укрзалізниця повідомляє міністру, що коригування вартості закупівлі до 10% передбачене ч. 4 п. 2 ст. 36 Закону України Про публічні закупівлі. Підстава для такого кроку – висновок експертної організації, наприклад, такий як ДП Держзовнішінформ", - підкреслюється в повідомленні.

Саме в рамках цього закону, як відзначає Укрзалізниця, нафтотрейдер ініціював перегляд умов контракту, а саме ПАТ вивчило основи перед прийняттям такого рішення і зробило моніторинг ринку та експертних висновків.

Показати ще новини
Радіо NV
X