Укрзалізниця змінила документацію із закупівель дизпалива

20 жовтня 2016, 17:09
Філія Укрзалізниці - Центр забезпечення виробництва - розробила нову тендерну документацію на проведення відкритих торгів на закупівлю дизельного палива для потреб залізниці

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Зазначається, що нова редакція документа вже викладена в електронній системі ProZorro.

"Головний елемент реформи полягає в тому, що ми не будемо вимагати від учасників документи, які насправді не потрібні для оцінки їх пропозицій. Дизельне паливо — це товар із зрозумілими характеристиками", - заявив в. о. начальника філії Сергій Іванча.

Відео дня

За його словами, єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна. Учасник буде декларувати, що його товар відповідає технічному регламенту. Документи, які підтверджують якість та походження палива, він буде надавати вже при поставці товару.

В документації прибрано вимогу про надання документів, які філія, як організатор торгів, може отримати з відкритих джерел.

Іванча вважає, що спрощення вимог може дати будь-кому помилкові підстави вважати, що недобросовісним учасникам відкрита дорога до тендерів. При цьому, він спростовує такі підстави. На його думку, для мінімізації таких ризиків підприємство просить учасників підтвердити свою кваліфікацію, надавши інформацію про попередній успішний досвід поставок палива такого ж обсягу.

Крім того, переможець тендеру буде надавати Укрзалізниці забезпечення виконання договірних зобов'язань у вигляді грошового завдатку.

Зараз філія чекає оцінки нового документа з боку учасників ринку. Враховуючи цей досвід, далі планується приступити до розробки нової документації по всіх закупівлях.

Показати ще новини
Радіо NV
X