Укрзалізниця збільшила розмір підвищення цін на проїзд до 25% цього року

14 лютого 2018, 11:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Проект фінансового плану Укрзалізниці передбачає підвищення тарифів на пасажирські перевезення на 12% з квітня і на 12% - з жовтня, хоча раніше передбачалося підвищення по 10% двічі на рік.

Згідно з проектом фінплану, передають Українські Новини, додаткові доходи від підвищення тарифів заплановані в сумі 469,5 млн грн. Доходи від перевезень в міжнародному сполученні заплановані на рівні 2017 року з урахуванням коливання курсу іноземних валют щодо гривні.

Відео дня

Укрзалізниця зазначає, що щорічно проводить роботу з місцевими органами влади стосовно підвищення тарифів на пасажирські перевезення у приміському сполученні.

Однак ця процедура потребує багато часу, також обласні державні адміністрації не згодні із зазначеною ініціативою перевізника, тому проектом фінплану Укрзалізниці індексація тарифів на перевезення пасажирів у приміському сполученні не передбачена.

Нагадаємо, що раніше в компанії заявляли про плани підвищити тарифи на пасажирські перевезення двічі протягом року. Перше підвищення мало статися влітку.

Проте напередодні директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев заявив, що перше підвищення цін відбудеться вже в квітні цього року.

Зазначимо, що щорічно компанія кілька разів змінює ціни на квитки для пасажирів, тому вартість залежить від сезону - що більший попит, то вищою є ціна. Зазвичай коефіцієнт підвищення/пониження ціни становить 1-1,1.


Укрзалізниця - український залізничний монополіст. Компанія почала свою господарську діяльність із 1 грудня 2015 року.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X