Укрзалізниця запустила систему розподілу порожніх вагонів

29 грудня 2016, 16:15
28 грудня Укрзалізниця запровадила першу чергу програмного забезпечення автоматизованої системи розподілу порожніх вантажних вагонів

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що на початковому етапі автоматизовано будуть розподілятися між замовниками рухомого складу цементовози та криті вагони, якими управляє філія Центр транспортної логістики.

Відео дня

Програмне забезпечення автоматизованої системи, яка називається АС Управління пересиланням порожніх вагонів, дозволяє автоматизовано оформляти перевізний документ на пересилку порожніх вагонів (цементовозів та критих) для подальшого навантаження за результатами розрахунку оптимального маршруту в цій автоматизованій системі з урахуванням критеріїв розподілу порожніх вагонів та особливих умов і обмежень курсування.

"До критеріїв належать мінімальна відстань порожнього пробігу від місця вивантаження до наступного навантаження, мінімальний час очікування навантаження та інші", - пояснили в "Укрзалізниці".

При цьому наголошується, що в 2017 році буде розширено функціонал цієї системи, що дозволить здійснювати автоматизоване управління розподілом порожніх вагонів усіх видів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X