Укрзалізниця задумалася включити Wi-Fi у вартість квитків

15 лютого 2018, 12:19

Укрзалізниця розглядає можливість покращити якість Wi-Fi у швидкісних поїздах за рахунок включення послуги у вартість квитків.

Про це заявив в.о голови компанії Євгеній Кравцов у інтерв’ю УНІАН.

За його словами, наразі є контракт з підрядником, проте він не якісно виконує цю роботу.

"Ми розглядаємо можливість поліпшити якість сигналу, але це додаткові витрати. Нам доведеться включати послугу у вартість квитка. І це нормально, адже якщо ви подивитеся на інтернет у поїздах в інших країнах, то там він платний", - пояснив він.

Відео дня

Компанія також розглядає використання реклами як ще одне джерело покриття витрат.

"Ми розглядаємо такий варіант для вокзалів. Якщо говорити про нічні поїзди, то там вкладення будуть набагато більші, бо вони курсують по всій нашій мережі і покриття Wi-Fi - це дуже великі капітальні інвестиції", - сказав він.

Кравцов також відзначив,що наразі досить складна ситуація з наявністю розеток у вагонах.

"Розетки можливо зробити при капітальному ремонті або під час закупівлі нових вагонів. На сьогодні близько 30% купейних поїздів мають розетки, СВ - близько 80%. У плацкартах складніше", - додав він.

Нагадаємо, що раніше в Укрзалізниці заявили про плани зробити Wi-Fi в поїздах Інтерсіті + та на залізничних вокзалах платним.


Укрзалізниця - український залізничний монополіст. Компанія почала свою господарську діяльність з 1 грудня 2015 року.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо NV
X