Укрзалізниця задумалась про платний Wi-Fi в поїздах

25 січня 2018, 17:35

В Укрзалізниці планують зробити Wi-Fi в поїздах Інтерсіті+ та на залізничних вокзалах платним.

Про це сказав в. о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов у інтерв'ю 112.ua.

Він відзначив, що на сьогодні усі поїзди Інтерсіті+ забезпечені Wi-Fi, проте в компанії роздумують про монетизацію цієї послуги.

Відео дня

“Тут є один принциповий момент, на який ми все не наважимося. Ви знаєте, що на сьогоднішній день це безкоштовна послуга. У той же час у більшості країн Європи, де в поїздах надається послуга Wi-Fi, вона платна", - сказав Кравцов.

За його словами, в компанії є кілька варіантів розвитку в цьому напрямку - залишити послугу безкоштовною і покращувати якість мережі в нинішніх умовах або зробити її платною.

Крім того, в компанії розглядають варіант показувати клієнтам рекламу при підключенні до мережі, що дозволить окупити витрати.

"Приклади цього вже є – в аеропортах. І ми плануємо реалізацію такої концепції на залізничних вокзалах. Отримуючи півгодинний часовий або десятихвилинний доступ до мережі, пасажир отримує рекламний контент, який оплачується рекламодавцем", - пояснив Кравцов.

Він зазначив, що відповідне рішення залежатиме від переговорів з підрядниками і економічних умов.

За його словами, цей проект мають намір реалізувати без додаткових витрат для компанії.


Укрзалізниця - український залізничний монополіст. Компанія почала свою господарську діяльність з 1 грудня 2015 року.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X