Укрзалізниця вперше провела паливні торги за світовими цінами

30 січня 2018, 19:17

Компанія Укрзалізниця провела три аукціони, за якими вона вперше може придбати дизельне паливо із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням котирувань Platts.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Відзначимо, що переможцями процедур стали компанії Анвітрейд і Август Пром, які запропонували найкращу ціну.

В Укрзалізниці зазначають, що укладуть договори з Анвітрейд на поставку 20 тис. т. палива за ціною 28,8 тис. грн за т., 20 тис. т. за ціною 28,6 тис. грн та з Август Пром на поставку 20 тис. т. за ціною 28,5 тис. грн за т.

Відео дня

Крім того, 30 січня відбулися ще п'ять аукціонів із закупівлі 10 тис. т. палива на кожному. Найнижчу ціну запропонували такі компанії: Сокар Україна (20 тис. т., 28,4 тис. грн за т.) і Август Пром (10 тис. т. за ціною 28,45 тис. грн за т., 10 тис. т. по 28,5 тис. грн і 10 тис. т. по 28,6 тис. грн за т.)

Договори відповідно до закону України Про державні закупівлі будуть укладені не раніше, ніж через 10 і не пізніше, ніж через 20 днів, після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір.


Компанія Август Пром входить у групу Трейд Коммодіті, яку контролює бізнесмен Андрій Адамовський.


Компанія Анвітрейд записана на польську компанію Векслер Глобал Трейдінг і входить до групи Wexler, що займається поставками палива в Україну трубопроводами. Компанію пов'язують з оточенням бізнесмена Віктора Медведчука, але сам бізнесмен будь-яке відношення до паливного бізнесу заперечує.


Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця оголосила тендер на дизпаливо на 3 млрд грн. Компанія є найбільшим споживачем дизпалива в Україні - річна потреба становить 300-350 тис. т.

Пізніше директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев заявляв, що Укрзалізниця може почати здійснювати закупівлю дизельного палива за кордоном для створення ще одного каналу поставок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X