Укрзалізниця витратить 3 млн на обслуговування "гвинтокрила Януковича"

10 листопада 2016, 14:07
Укрзалізниця проводить тендер на закупівлю послуги з технічного обслуговування гвинтокрила Bell 430. Оціночна вартість тендеру складає 2,98 млн гривень, повідомляє ЦТС

Відзначається, що тендер на обслуговування гвинтокрила був оголошений 8 листопада. Бажаючі взяти участь у торгах можуть подавати заявки до 19 листопада.

Гвинтокрил Bell 430 був побудований в 2003 році. У тому ж році він був придбаний Укрзалізницею за $8 млн. В 2007 році на ньому літав прем'єр-міністр Віктор Янукович під час виборчої кампанії на дострокових виборах у Верховну Раду.

Відео дня

При цьому, Укрзалізниця у 2011 році проводила аналогічний тендер по обслуговуванню даного гвинтокрила з такою ж сумою - 3 млн гривень.

За даними системи ProZorro, зараз в торгах готова брати участь лише одна компанія - Проминтерсервис. Підприємство було створено в 2004 році. Його кінцевим бенефіціаром є громадянин Естонії Велло Лутер. Проминтерсервис спеціалізується на обслуговуванні гвинтокрилів і надання їх в оренду. Під час виборів українські політики часто користуються послугами компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X