Укрзалізниця виграла суд у Ощадбанка

4 жовтня 2017, 10:52
Вищий господарський суд відмовив державному Ощадбанку в задоволенні позову до Укрзалізниці про стягнення 61 млн грн заборгованості зі сплати номінальної вартості облігацій, які в 2014 році випустила Донецька залізниця

Про це йдеться в рішенні суду.

У судових матеріалах відзначається, що поручителями Донецької залізниці за відповідним випуском облігацій (на 580 млн грн) були Придніпровська залізниця, Південна залізниця, Південно-Західна залізниця, Одеська залізниця, Львівська залізниця.

Відео дня

У свою чергу, Ощадбанк в рамках судового процесу заявляв, що саме Укрзалізниця повинна нести відповідальність за неналежне виконання проспекту емісії та договору поручительства.

У той же час суд погодився з висновком суду першої інстанції, що до Укрзалізниці поки не перейшли зобов'язання перерахованих вище підприємств, оскільки такий перехід відбувається з моменту внесення запису до Реєстру про припинення юридичної особи. Зараз записи в реєстрі немає.

Нагадаємо, в січні Укрзалізниця заявляла про наміри погасити облігації Львівської, Одеської, Придніпровської, Південно-Західної та Південної залізниць.

У компанії додали, що будуть погашені всі облігації, крім зобов'язань Донецької залізниці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X