Укрзалізниця відправить 27 працівників до Ірану на будівництво залізниці

8 лютого 2017, 08:54
Укрзалізниця (УЗ) завершує узгодження контракту з іранською стороною, за яким працівники компанії будуть брати участь у будівництві залізниці в Ірані

Як пише ЦТС, після остаточного узгодження всіх деталей документ буде підписаний обома сторонами в Києві.

Співробітництво між Україною та Іраном у залізничному будівництві обговорюється також у рамках візиту делегації Мінінфраструктури та Укрзалізниці в Іран 5-7 лютого.

Відео дня

Передбачається, що в Іран працювати поїдуть 27 працівників Придніпровської залізниці (філія УЗ), до колійних робіт також будуть залучені кілька десятків одиниць залізничної техніки.

На першому етапі реалізації проекту будівництва залізниці в Ірані, роботи триватимуть на ділянці Керманшах-Малаер. Там планується укласти 164,5 км колійної решітки з постановкою на баластний шар, 41 км станційних колій, 175,7 км безстикової колії замість інвентарних рейок, змонтувати 138 комплектів стрілочних переводів на залізобетонних брусах. Орієнтовна вартість робіт - 2,3 млн доларів. Крім того, розглядається можливість будівництва двоколійного ділянки Тебріз-Миянэ протяжністю 240 км.

Передбачається, що шляхові роботи в Ірані українські залізничники будуть виконувати півтора року.

Згідно з укладеним у липні 2016 меморандумом між МІУ і Міністерством шляхів і міського розвитку Ірану, передбачається, що УЗ може побудувати 1000 км залізничної інфраструктури Ірану.

Нагадаємо, що ще в серпні минулого року голова правління УЗ Войцех Балчун анонсував підписання відповідного контракту. Тоді йшлося про відправку в Іран близько ста працівників Придніпровського регіонального філіалу УЗ.

Раніше також повідомлялося, що Міністерство транспорту і залізниці Ірану запропонувало Україні приєднатися до міжнародного договору Перська затока - Чорне море.

Показати ще новини
Радіо НВ
X