Укрзалізниця відкрила нову філію

6 липня 2017, 11:48
Філія Укрзалізниці - Пасажирська компанія, до складу якої увійшло пасажирське господарство всіх шести регіональних філій, на початку липня 2017 почала повноцінну роботу

Про це з посиланням на директора компанії з пасажирських перевезень і сервісу Ігоря Романківа, повідомляє прес-служба.

"Пасажирська компанія повноцінно працює, вже укомплектований штат, до якого увійшли працівники пасажирських господарств регіональних філій. Створення єдиного центру управління пасажирським сектором - це черговий етап реформування залізничної галузі, коли сфери бізнесу виділяються за видом діяльності, а не за регіональним принципом, як це було раніше", - пояснив він.

Відео дня

Керівництво компанії вважає, що створення пасажирської компанії дозволить Укрзалізниці більш раціонально управляти всім рухомим парком і пасажирським комплексом.

Раніше регіональні філії самостійно керували пасажирськими вагонами, і часто виникали ситуації, що на одних був дефіцит вагонів, а на інших рухомий склад простоював. "Зараз ми будемо оперативно управляти всім парком і реагувати на всі потреби", - пояснив Романків.

За його словами, для пасажирів такі нововведення позитивні, оскільки будуть вводитися єдині стандарти обслуговування пасажирів, екіпірування поїздів, однакові ціни на додаткові послуги в потягах і на вокзалах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X