Укрзалізниця вибрала виробника купейних вагонів

13 квітня 2017, 16:11
Публічне акціонерне товариство Укрзалізниця обрало Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук, Полтавська область) для закупівлі 38 купейних вагонів у 2017 році

Про це йдеться в повідомленні Укрзалізниці, передають Українські новини.

Найнижчу ціну в ході відкритих торгів на виготовлення 38 купейних вагонів для ПАТ Укрзалізниці за результатами аукціону 13 квітня запропонував Крюківський вагонзавод - 875,281 млн гривень з ПДВ.

Відео дня

Другий учасник торгів - Харківський вагонобудівний завод - запропонував ціну у 875,52 млн гривень з ПДВ.

Таким чином, вартість вагона склала 19,195 млн гривень ПДВ (при плановій вартості 19,2 млн гривень).

За умовами тендеру вагони повинні бути поставлені до кінця поточного року.

"Ми оголосили про масштабне оновлення рухомого складу, готові вкладати кошти і сподіваємося, що виробник виконає свої зобов'язання якісно і в строк. Пасажири очікують нових вагонів. Таке велике замовлення компанія оголосила, прагнучи покращувати умови пасажирських перевезень", - зазначив голова правління Укрзалізниці Войцех Бальчун.

Він розповів, що зараз тривають процедури закупівель близько 412 тис. комплектів постільної білизни для пасажирських поїздів, а на черзі - оголошення тендеру на придбання подушок, матраців, ковдр із сучасних антиалергенних матеріалів за новим високим стандартам якості.


2016 рік Укрзалізниця закінчила з прибутком 303 млн гривень (2015 рік компанія закінчила зі збитками 16,8 млрд гривень). До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X