Укрзалізниця та ЄБРР готують тендер на $150 млн

8 серпня 2017, 17:19
43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Укрзалізниця via Facebook

В рамках кредитної угоди з ЄБРР планує придбати близько 7 тис. Вантажних піввагонів, лотами в розмірі від 1 тис. До 1,5 тис. Піввагонів в одному лоті

Укрзалізниця і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) почали підготовку документації для проведення тендеру із закупівлі нових вантажних піввагонів в рамках кредитної угоди з ЄБРР на суму $150 млн

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За словами директора інженерно-технічного забезпечення Укрзалізниці Володимира Крота, всього в рамках кредитної угоди з ЄБРР планує придбати близько 7 тис. вантажних напіввагонів, лотами в розмірі від 1 тис. до 1,5 тис. напіввагонів в одному лоті. "Ми плануємо закупити як напіввагони з глухим дном, так і вагони люкові, в співвідношенні приблизно 50 на 50", - пояснив він.

Закупівля нових вантажних піввагонів буде відбуватися за принципами і правилами ЄБРР, початок тендеру заплановано на вересень, а передбачений термін поставки вагонів - 12 місяців з моменту підписання договорів на виробництво та поставку вагонів.

Очікується, що відповідну угоду буде підписано в жовтні цього року і паралельно ЄБРР спільно з Укрзалізницею починає підготовку тендеру.

Нагадаємо, 1 червня 2017 року на офіційному сайті ЄБРР було опубліковано спільне оголошення про покупку вантажних піввагонів загального призначення на суму $150 млн. Після проведення консультацій та підготовки тендерної документації, орієнтовно вже у вересні, банк офіційно запросить виробників вантажних вагонів взяти участь в тендері.

Вибір редакції

IT-індустрія

Вчора, 12:00

article_img
Великий комбінатор. Колишній менеджер Apple незаконно продав акції компанії на $10 млн
Гаджети

Вчора, 18:18

article_img
Смішні заголовки, український шоу-біз і меми про літературу. Найвеселіші канали в Telegram - вибір редакції
Ігри

Вчора, 21:00

article_img
Ще безумніше. Огляд гри Far Cry: New Dawn

Головне

Події

Вчора, 12:23

article_img
ГПУ оскаржить рішення суду про запобіжний захід Мангеру
Політика

Вчора, 21:01

article_img
НАБУ, САП, Луценко. Хто задіяний у скандалі із незаконним збагаченням Тимошенко
Політика

Вчора, 19:25

article_img
А що це таке? Політконсультант Порошенка заперечує існування "томос-туру"