Укрзалізниця суттєво наростила обсяги контейнерних перевезень

30 серпня 2018, 09:06

У січні-липні 2018 року Укрзалізниця збільшила обсяги перевезень контейнерів у складі контейнерних поїздів на 41 %  порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 57,7 тис. контейнерів.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Як розповів в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов, таких результатів компанії вдалося досягти завдяки запуску нових контейнерних маршрутів.

Відео дня

Так, цього року компанія запустила маршрути Китай – Казахстан – Росія – Україна – Словаччина, Київ-Ліски – Чорноморська, Одеса-Порт/Чорноморська – Рожнятів, Харків-Ліски – Чорноморська та Одеса-Порт – Дніпро-Ліски.

Крім того,за сім місяців цього року контейнеропотік поїзда комбінованого транспорту Вікінг збільшився на 42 %, поїзда ZUBR — на 41%, Нижньодніпровськ – Одеса/Чорноморська - на 45 %.


Укрзалізниця була перетворена на акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X