Укрзалізниця скасувала свою заборону на в'їзд російських цистерн – документ

24 жовтня 2016, 15:59
24 жовтня Укрзалізниця скасувала дію конвенційної заборони №ДК-4286 від 21 жовтня 2016 року на перевезення вантажів у вагонах деяких російських залізничних операторів, включаючи компанію СГ-транс

Про це йдеться в новій телеграмі Укрзалізниці №ДК-4290 від 24 жовтня, пише Нафторинок.

Зазначається, що початок дії заборони Укрзалізниця перенесла на 1 листопада. Як повідомляють на ринку, це пов'язано зі створенням «зеленого коридору» для повернення порожніх цистерн, що належать перевізникам, у першу чергу СГ-транс, з України назад в Росію.

Відео дня

Нагадаємо, що Укрзалізниця видала 21 жовтня телеграму на перевезення вантажів у вагонах деяких російських залізничних операторів, якою забороняється перевезення всіх вантажів і порожніх вагонів, у тому числі транзит по території України вагонів власності компаній Нафтотранссервіс, СГ-Транс, Рейл-1520, Рейл-1520 Сервіс, Сбербанк Лізинг, Промтрансинвест і Астон.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про введення персональних спеціальних санкцій проти Росії. До списку санкцій входили російські банки, авіакомпанії і підприємства ОПК.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X