Укрзалізниця розповіла подробиці про встановлення відеокамер у поїздах

10 травня 2018, 10:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Укрзалізниця планує встановлювати камери спостереження в пасажирських вагонах, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт.

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Система відеоспостереження має складатися з трьох відеокамер і монітора. Відеокамери планується встановити з двох боків коридора вагона та в тамбурі. Монітор для спостереження знаходитиметься в службовому купе провідника", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Згідно з ним, відеокамери вже встановлені в деяких пасажирських поїздах. Відеоспостереження дає можливість посилити порядок в поїздах, оскільки провідник зможе зі службового купе спостерігати одразу за всім вагоном. Крім того, збережене відео допоможе об'єктивно розслідувати можливі конфліктні ситуації та посилити контроль над недопущенням перевезення безквиткових пасажирів.

У першому кварталі 2018 року 29 пасажирських вагонів парку Укрзалізниці пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Ці вагони вже працюють на маршрутах у складі фірмових поїздів першого та другого класу.

Нагадаємо, що раніше одна з філій Укрзалізниці вирішила купити 100 комплектів систем відеоспостереження для встановлення в пасажирських вагонах через ProZorro. Їх поставка має відбутися до кінця поточного року.

Відзначимо, що Укрзалізниця розраховує на 20% підвищити вартість пасажирських перевезень у 2018 році - двічі по 10%. Перше таке підвищення планувалося з 1 квітня. Але Укрзалізниці довелося його відкласти, оскільки відповідний наказ Міністерства інфраструктури ще не був узгоджений.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X