Укрзалізниця припинила співпрацю з більш ніж 50 російськими компаніями

13 червня 2018, 19:52

Компанія Укрзалізниця з 8 червня припинила всі операції з вагонами близько 60 російських компаній, які підпали під санкції, згідно з раніше оприлюдненим списком Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці, передає Інтерфакс-Україна.

Новий перелік вантажоперевізників, операції з рухомим і вагонним складом, які заборонені відповідно до указу президента України про розширення санкцій щодо російських компаній, передбачає повну заборону на будь-які операції з рухомим складом цих компаній на території України, зокрема транзитні.

Відео дня

"Відповідно до указу президента України від 14 травня 2018 року №126 у зв'язку з введенням в дію рішення РНБО України від 2 травня 2018 Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) з 8 червня 2018 року було введено заборону на перевезення тривалістю до її скасування", - йдеться у повідомленні.

Також у компанії підкреслили, що попередні укази президента щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів втратили силу.

В Укрзалізниці зазначили, що у список компаній, щодо яких прийнято обмежувальні заходи, входять найбільший в РФ оператор залізничних перевезень Перша вантажна компанія (і його українська дочка), Федеральна вантажна компанія, СГ Транс, НАФТОТРАНССЕРВІС, Рейл-1520, Сбербанк Лізинг, Промтрансінвест, Астон та ін.

При цьому дозволяється прийом до перевезення всіх порожніх вагонів компаній, що потрапили під санкції, призначенням в Росію.

Раніше повідомлялося, що підрозділами Укрзалізниці через російсько-українські прикордонні переходи 13 червня не було пропущено близько 160 цистерн скрапленого вуглеводневого газу.

Нагадаємо, у травні президент України Петро Порошенко заявив, що РНБО підтримав рішення про введення нових санкцій проти Росії, а також питання продовження вже існуючих. Пізніше Порошенко підписав указ про введення в дію цього рішення.

Показати ще новини
Радіо NV
X