Укрзалізниця вважає німецькі електрички занадто дорогими для покупки

14 травня 2018, 17:50

Укрзалізниця більше не розглядає питання отримання для експлуатації в Україні німецьких старих приміських поїздів.

Про це повідомив в.о. голови правління компанії Євген Кравцов, передає Delo.

"Ми аналізували детально питання, пов'язане із закупівлею німецьких вживаних електричок. Якщо говорити конкретно, - дизель-поїздів. Стало питання економічної доцільності: за нашими оцінками, це (переобладнання електричок під колію 1520 - ред.) виходить мінімум не дешевше [...] ніж капітальний ремонт нашого рухомого складу ", - заявив він.

Відео дня

Кравцов вважає, що експлуатація в Україні німецьких вживаних дизель-поїздів небезпечна.

"Друге питання безпеки. Це пов'язано з тим, що вже і при використанні цих поїздів на наших традиційних платформах велику відстань між поїздом і платформою. Це може привести до неприємних наслідків при масовому використанні цього транспорту", - зазначив він.

Нагадаємо, що ще у вересні 2017 року міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна розраховує отримати німецькі старі електрички.

Потім міністр зазначив, що представники керівництва Німеччини попередньо висловили готовність передати Україні електричний рухомий склад для залізниць.

У грудні Омелян запевнив, що Україні в першій половині 2018 року планують передати старі німецькі вагони для приміського сполучення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X