Укрзалізниця показала, як зміниться зовнішній вигляд пасажирських вагонів

18 жовтня 2018, 13:23

Укрзалізниця тестує нову ліврею (зовнішній вигляд, фарбування - ред.) для пасажирських вагонів в корпоративних кольорах.

Про це повідомив в.о. глави компанії Євген Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

"Так будемо їх фарбувати після капітально-відновлювального ремонту і такими будуть ті вагони, які вже будують для залізниці на заводах", - зазначив Кравцов.

Відео дня

За його словами, це стане своєрідним маркером для пасажирів - адже такі вагони буде відразу видно. Нове фарбування вагонів буде здійснюватися в рамках зміни логотипу Укрзалізниці.

Також Кравцов опублікував фото першого вагона, де в кожному купе є індивідуальне регулювання температури повітря. "Будемо таке практикувати і далі", - пообіцяв глава УЗ.

Зокрема, через кілька місяців Укрзалізниця повинна отримати перші нові вагони виробництва Крюківського заводу.

В цілому з початку року власними силами УЗ відремонтувала 46 вагонів, тоді як в минулому році - всього 2 вагони після КВР. До кінця 2018 року планується відновити ще 53 вагона.


Укрзалізниця була перетворена в акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо NV
X