Укрзалізниця подвоїла інвестиції в рухомий склад

20 серпня 2018, 16:07

За підсумками першого півріччя 2018 року Укрзалізниця інвестувала в оновлення рухомого складу майже 3,5 млрд грн, що на 94% більше показника аналогічного періоду 2017 року.

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"Активна інвестиційна діяльність Укрзалізниці протягом останніх років і дерегулювання вагонної складової вже другий рік поспіль сприяють щорічному зростанню виробництва рухомого і тягового складу в країні на 70-100%", - сказав в.о. голови правління компанії Євген Кравцов.

Відео дня

За його словами, Укрзалізниця за цей період побудувала 1 740 вантажних вагонів, або понад 34% загальної кількості всіх побудованих в цей період в Україні.

Кравцов нагадав, що в 2017 році Укрзалізниця в цілому побудувала 2 606 вантажних вагонів, що склало 38% від загальної кількості вироблених в країні.

Інвестиції в рухомий склад склав 6,2 млрд грн, що стало рекордною сумою за останні п'ять років.


Укрзалізниця - монополіст пасажирських залізничних перевезень в Україні, а також найбільший оператор ж/д вантажоперевезень. За підсумками 2017 року УЗ отримала 100 млн грн прибутку, поліпшивши фінансовий показник на 7,4 млрд грн. Показник EBITDA Укрзалізниці збільшився до 20,6 млрд грн.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо NV
X