Укрзалізниця планує оновити рухомий склад за 100 мільярдів

30 березня 2017, 13:43
ПАТ Укрзалізниця має намір інвестувати на оновлення рухомого складу понад 100 млрд гривень протягом 5 років - до 2022 року

Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Войцех Бальчун в інтерв'ю виданню Факти і коментарі.

"Ми розробили п'ятирічну стратегію модернізації рухомого складу, чого, безсумнівно, вимагає Укрзалізниця. Збираємося купити нові і модернізувати наявні локомотиви, дизель-поїзди, вантажні та пасажирські вагони. За п'ять років плануємо витратити на ці цілі понад 100 млрд гривень", - сказав він.

Відео дня

За його словами, протягом тривалого часу внутрішні інвестиції практично були відсутні.

"Але рухомий склад залізниці не може працювати вічно. Кожен елемент має свій термін служби, що регулюється жорсткими державними стандартами", - зазначив Балчун.

Він також повідомив, що зараз компанія аналізує всі можливості ринку, а протягом останнього півріччя було підписано низку меморандумів з найбільшими світовими виробниками рухомого складу. Поки проводяться консультації в рамках різного роду робочих груп.

"Під час переговорів з китайською корпорацією СRRС обговорювали перспективи високошвидкісного руху в Україні", - уклав глава Укрзалізниці.

Нагадаємо, що 2016 рік Укрзалізниця закінчила з прибутком 303 млн гривень (2015 рік компанія закінчила зі збитками 16,8 млрд гривень).

Показати ще новини
Радіо НВ
X