Укрзалізниця підписала перші договори на постачання дизпалива за світовими цінами

13 лютого 2018, 08:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Укрзалізниця підписала перші договіри на поставку дизельного палива із застосуванням формульного ціноутворення.

Про це написав глава Укрзалізниці Євген Кравцов на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, згідно з умовами договору, ціна може переглядатися під час постачанні кожної партії пального і залежатиме від динаміки котирувань Platts і курсу валют.

Відео дня

Він також додав, що завдяки цій першій закупівлі за формульною ціною тільки з моменту котирування і донині компанія заощадила 70 млн грн, оскільки початкова ціна була вищою, ніж сьогодні.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця оголосила тендер на дизпаливо на 3 млрд грн. Компанія є найбільшим споживачем дизпалива в Україні - річна потреба становить 300-350 тис. т.

Пізніше директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев заявляв, що Укрзалізниця може почати здійснювати закупівлю дизельного палива за кордоном для створення ще одного каналу поставок.

30 січня Укрзалізниця провела три аукціони, за якими вона вперше може придбати дизельне паливо із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням котирувань Platts.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X