Укрзалізниця передумала купувати медалі в Росії

30 липня 2018, 17:54

Укрзалізниця не купуватиме 96 значків Почесний залізничник у компанії Російські залізниці на суму 181,9 тис. російських рублів.

Про це повідомили прес-службі компанії, пише liga.net.

Зазначається, що в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов доручив зупинити процедуру закупівлі знаків Почесний залізничник.

Відео дня

Крім того, компанія ініціює звернення до Мінінфраструктури з пропозицією переглянути порядок участі в угоді, якою регламентується присвоєння значка.

У прес-службі зазначили, що дана угода має бути переглянута українською стороною з урахуванням "актуального політичного контексту".

Компанія зазначає, що нагородження залізничникам проводилося відповідно до угоди про нагородження знаком і пільгами для працівників залізничного транспорту держав-учасниць СНД, а також Латвійської та Естонської Республік.

Повідомляється, що цей договір був укладений на сьомому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД 6 лютого 1993 року і двічі був змінений - 23 жовтня 2002 року і 13 квітня 2006-го.

В Укрзалізниці зазначили, що в рамках досягнутої угоди країни-учасниці СНД повинні закуповувати значки та документи до них саме у цієї російської компанії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X