Укрзалізниця озвучила плани по ремонту вокзалів та пасажирських платформ

2 березня 2017, 15:00
У 2017 році публічне акціонерне товариство Укрзалізниця має намір відремонтувати 25 пасажирських платформ та реконструювати 4 вокзали

Про це повідомила прес-служба компанії.

"У 2017 році ПАТ Укрзалізниця витратить на ремонт пасажирських платформ та реконструкцію вокзалів майже 129 млн грн. Залізничники планують повністю оновити 25 пасажирських платформ та 4 пасажирські вокзали на суму 66,7 млн грн. Крім того, на поточний і капітальний ремонт пасажирського комплексу буде спрямовано 62 млн грн. Під час виконання робіт будуть враховуватися потреби осіб з інвалідністю", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зокрема, буде реконструйовано вокзальні комплекси на станціях Сянки та Хуст на Львівщині та станціях Бугаз, Одеса-Східна на Одещині. Тут залізничники планують здійснити реконструкцію покрівлі, фасадів та інтер'єрів, поліпшення систем голосового і візуального інформування, створення безбар'єрного середовища для людей з особливими потребами, вжити додаткових заходів із забезпечення безпеки та комфорту пасажирів.

Реконструкцію перонів та пасажирських платформ планується виконати на станціях Кремінна, Насвітевич (регіональної філії Донецька залізниця); на станціях Мардарівка, Затишшя, Єреміївка, Перехрестове, Веселий Кут, Одеса-Застава-2 (регіональної філії Одеська залізниця); на станції Гребінка та зупинних пунктах Коротич, Вербівка (регіональної філії Південна залізниця); на станціях Браїлів, Тюшки, Димерка, Княжичі, Святошин, Новобіличі, Макійчукове (регіональної філії Південно-Західна залізниця); на станціях Підстепна, Запорізька Січ та ст.168км (регіональної філії Придніпровська залізниця).

Як зазначила Укрзалізниця, у 2016 році компанія здійснила реконструкцію і ремонт будівель вокзально-станційних комплексів та пасажирських платформ на 94 млн гривень.

Показати ще новини
Радіо НВ
X