Новий інтер'єр і зручні сидіння. Укрзалізниця отримала ще одну модернізовану електричку

2 листопада 2017, 12:06
Укрзалізниця прийняла в експлуатацію модернізований електропоїзд для приміських перевезень

Про це повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

"Модернізований електропоїзд найближчим часом планується задіяти для реалізації пілотного проекту забезпечення приміського залізничного сполучення між Києвом, Ірпенем, Бучею, Немішаєве і Броварами з інтервалом руху 20-25 хвилин", - розповів член правління товариства Сергій Михальчук.

Відео дня

За його словами, виконання капітального ремонту одного електропоїзда, який складається з 10 вагонів, обходиться Укрзалізниці у 46 млн грн. Вартість нового електропоїзда тепер майже у 10 разів дорожче.

У компанії також додали, що у новій електричці змінили інтер'єр і екстер'єр, встановлено сучасне світлосигнальне обладнання головних вагонів, електронні маршрутні покажчики на лобових частинах головних вагонів і енергозберігаюче світлодіодне освітлення пасажирських салонів.

Також у модернізованих електричках встановлені нові герметичні вікна з сонцезахисними. Нові та зручні сидіння. Відремонтовано і модернізовані системи вентиляції пасажирських салонів вагонів та кабін машиністів. В ході ремонту замінені всі нагрівальні елементи та вентиляційні агрегати.

Зазначимо, що до кінця поточного року компанія планує задіяти до перевезень ще чотири модернізовані електрички.

Нагадаємо, що це вже третій модернізований новим обладнанням електропоїзд в поточному році. Так, 8 вересня, Укрзалізниця вивела на маршрути два електропоїзди, модернізовані Київський електровагоноремонтний завод.

Показати ще новини
Радіо НВ
X