Укрзалізниця отримає кредит на сотні мільйонів євро для модернізації

7 грудня 2016, 17:29
Кабінет міністрів України погодив склад делегації для участі у переговорах з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) щодо укладення фінансової угоди за проектом модернізації української залізниці і уповноважив міністра інфраструктури України на його підписання

Таке рішення прийнято на засіданні уряду 7 грудня, передає Інтерфакс-Україна.

За словами міністра інфраструктури, головною метою цієї угоди є залучення інвестицій в обсязі близько €300 млн для будівництва другої колії на деяких дільницях, електрифікації та модернізації систем сигналізації та зв'язку Укрзалізниці.

Відео дня

Нагадаємо, що Укрзалізниця погодила останні деталі кредиту від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на електрифікацію напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка загальним обсягом €300 млн.

"По €150 млн від кожного з банків. Вигідні умови, прийнятні терміни. Узгодили графік підготовки всіх документів, які дозволять швидко вийти на підписання цих угод", – повідомляв голова компанії Войцех Балчун.

На його думку, провідні європейські банківські інститути сьогодні сприймають Укрзалізницю як надійного партнера для довготривалої співпраці.

Показати ще новини
Радіо NV
X