Укрзалізниця оголосила про перші тендери на електричку до Борисполя

29 березня 2018, 18:06

Компанія Укрзалізниця оголосила два тендери на будівництво залізничної гілки до аеропорту Бориспіль загальною вартістю 129,6 млн грн.

Про це йдеться у даних системи Prozorro.

Тендер оголошений через регіональну філію Південно-Західна залізниця в рамках оновленого проекту зі створення залізничного сполучення між Києвом і аеропортом Бориспіль.

Відео дня

Перший тендер, оцінна вартість робіт по якому становить 112,6 млн грн, розділений на два лоти.

Перший лот включає будівництво опор естакади. Роботи повинні бути виконані до 30 вересня 2018 року. Їх оціночна вартість вказана на рівні 103 млн грн.

В рамках другого лота Укрзалізниця хоче закупити роботи по монтажу металевих прогонових будов вартістю до 9,6 млн грн. Кінцевий термін виконання робіт - 31 жовтень 2018 року.

Другий тендер за оціночною ціною 17 млн ​​грн передбачає закупівлю робіт з фарбування та посилення металевих прогонових будов з терміном виконання до 31 серпня 2018 року.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяв запустити Повітряний експрес до кінця 2018 року.

У березні 2018 року, Укрзалізниця отримала дозвіл на розробку проекту землеустрою 3,5 га землі на території Борисполя для будівництва інфраструктури швидкісного залізничного сполучення з міжнародним аеропортом Бориспіль.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X