Укрзалізниця допоможе Ірану побудувати залізницю

9 серпня 2016, 18:27
Укрзалізниця найближчим часом має намір підписати з міністерством доріг та містобудування Ірану контракт на будівництво більш ніж 300 км залізничних шляхів, передає Інтерфакс-Україна

"Оперативно опрацювали домовленості Міністерства інфраструктури України з Міністерством доріг та містобудування Ірану. Нас уповноважили на підписання відповідного контракту, який незабаром буде підписаний", – заявив голова компанії Войцех Балчун.

Відео дня

Він вважає, що цей проект допоможе покращити репутацію Укрзалізниці, яка планує надалі брати участь у будівництві міжнародних транспортних коридорів.

"Близько 100 працівників Придніпровського регіонального філіалу Укрзалізниці будуть виконувати роботи по укладанню рейковошпальних решіток на 165 км залізничних шляхів, встановлення 138 комплектів стрілочних переводів, укладання безстикової колії на 176 км тощо", – уточнив Балчун.

За його словами, Іран будує 5 тис. км залізничних шляхів і планує побудувати ще 4 тис. км.

"Розраховуємо отримати свою частку на цьому ринку. Для компанії вкрай важливо брати дієву участь у створенні караванного шляху Схід-Захід по території Ірану", – підкреслив очільник Укрзалізниці.

Нагадаємо, Україна підписала меморандум про співпрацю з Іраном у залізничній, автодорожньої, морській та авіаційній сферах.

Показати ще новини
Радіо NV
X