Укрзалізниця домовилася з ЄБРР про кредит на модернізацію залізничних колій

14 грудня 2017, 09:33
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть кредит у сумі €150млн на електрифікацію залізничної лінії Долинська-Миколаїв-Колосівка на півдні України

Про це повідомив старший радник ЄБРР Антон Усов, передає Інтерфакс-Україна.

Крім електрифікації передбачається також прокладання другої колії для одноколійних ділянок.

Відео дня

"Метою проекту є підвищення ефективності залізничних операцій і пропускної здатності між портами Одеської області і внутрішніми районами", - повідомили в ЄБРР.

Кредит поділять на два транші: перший - до €124,5 млн - для електрифікації, установки другого шляху і будівництва високовольтної лінії на ділянці залізничної лінії Долинська-Миколаїв, другий - до 25,5 млн - для електрифікації ділянки Миколаїв-Колосівка.

Загальна вартість проекту оцінюється сумою до 367,9 млн.

Передбачається, що Укрзалізниця також виділить власні кошти і приверне грантове фінансування на реалізацію проекту модернізації залізничних шляхів.

Нагадаємо, що 23 листопада 2016 року Європейський інвестиційний банк затвердив такий же кредит 150 млн на реалізацію цього проекту.


Укрзалізниця - монополіст залізничних перевезень в Україні.

У 2016 році комапния, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, скоротила збиток в 2,3 рази, або на 9,5 млрд грн - до 7,3 млрд грн порівняно з 2015 роком.


Показати ще новини
Радіо НВ
X