Укрзалізниця домовилася з американською General Electric про виробництво в Україні

4 серпня 2017, 12:09
Укрзалізниця і американська компанія General Electric домовилися про співпрацю в сфері модернізації існуючих і виготовлення нових дизельних локомотивів протягом наступних 10 років

Про це повідомила прес-служба українського залізничного монополіста.

Так, компанії вже задекларували конкретні напрямки взаємодії у Листі про наміри, який 3 серпня підписали голова правління Укрзалізниці Войцех Балчун, член правління Марек Роберт Залісне і генеральний менеджер GE Transportation в країнах СНД, Європи, Близького Сходу і Північної Африки Гокхан Байхао.

Відео дня

"General Electric та ПАТ Укрзалізниця розвиватимуть співпрацю для оновлення парку тепловозів та сервісного обслуговування із значною локалізацією з використанням комплектуючих українського виробництва та потужностей українських підприємств. Це головна умова співпраці", - йдеться в повідомленні.

Планується, що перший контракт для оновлення локомотивного парку Укрзалізниці буде укладено у вересні 2017 року, а співпрацювати з GE з виробництва та модернізації тепловозів планується протягом наступних 10 років.

Локомотиви планується задіяти в першу чергу на найбільш вантажонапружених ділянках, таких, як Камиш-Зоря-Волноваха, а також для ліквідації вузьких місць на шляху перевезення вантажів у напрямку портів.

У травні 2016 року, виробники локомотивів компанії Bombardier і General Electric заявили про намір надати Укрзалізниці локомотиви для експериментального використання на 3-6 місяців.

У липні 2016 року компанія General Electric вирішила передати локомотив Укрзалізниці для випробувань в Україні.

Восени 2016-го Укрзалізниця протестувала локомотив від General Electric.

Раніше в Україні тепловози (у тому числі з двигунами GE) випускав Луганськтепловоз (яким володіє російський Трансмашхолдинг), проте його виробничі потужності знаходяться на неконтрольованої території в Луганську.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X