Укрзалізниця домовилася про запуск залізнично-автомобільних перевезень в Європу

5 травня 2018, 14:05

Укрзалізниця та угорська державна залізнична компанія Magyar Аllamvasutak (MАV) домовилися про спільний розвиток контрейлерних перевезень.

Про це повідомила прес-служба українського перевізника за підсумками робочого відрядження до Будапешта в.о. голови правління Укрзалізниці Євгена Кравцова, який провів переговори з менеджментом угорських залізниць.

Відео дня


Контрейлерні перевезення - це комбіновані залізнично-автомобільні перевезення причепів, напівпричепів, трейлерів або знімних кузовів на залізничній платформі.


Зараз це питання є актуальним, враховуючи зростаючий вантажопотік в європейському напрямку, зазначають в Укрзалізниці. За даними компанії, за три місяці 2018 обсяги перевезень вантажів залізничним транспортом між Україною та Угорщиною склали понад 1 млн тонн (+168,35 тис. тонн або 18,6% до аналогічного періоду 2017 року).

"Контрейлерні перевезення – це альтернатива міжнародним автомобільним перевезенням, яка дозволить вирішити одразу декілька питань, зокрема, щодо надання дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень, адже вантаж перейде на залізничні платформи, у результаті чого буде мінімізовано вплив автотранспорту на екологію", - зазначив Кравцов.

Крім цього, під час переговорів керівники залізниць України та Угорщини обговорили питання розвитку транзитних перевезень вантажів із Китаю в напрямку Європи через перехід на кордоні Україна - Угорщина.

Показати ще новини
Радіо NV
X