Укрзалізниця для боротьби з корупцією застосує форензик

30 червня 2017, 11:31
Для боротьби з корупцією та іншими злочинами в Укрзалізниці (УЗ) пременися провідний іноземний досвід - форензик

Про це заявив глава УЗ Войцех Балчун, повідомляє прес-служба компанії.

Тендер на проведення таких робіт в галузі залізничного транспорту буде оголошений найближчим часом. За словами Балчуна, до участі в тендері будуть запрошені всесвітньо відомі фірми, які є лідерами в цьому сегменті. В першу чергу компанії аудиторської "великої четвірки".

Відео дня

Нагадаємо, форензик (Forensic) - це комплекс заходів спеціалізованої компанії з розслідування вже скоєних корупційних та інших злочинів, а також запобігання фактам шахрайських дій з боку менеджерів компанії і їх найближчого оточення.

"Це не одноразова акція, а системна робота, спрямована проти хабарництва, корупції, фінансових махінацій", - додав Балчну. За його словами, практика форензик триває 1,5-3 роки, в залежності від складності та глибини ураження корупцією компанії. Результатом форензик повинен стати виявлення і звільнення учасників незаконних оборудок усередині Укрзалізниці та передача матеріалів до правоохоронних та судових органів.

"Наша мета - побудова внутрішньої системи протидії корупції і хабарництву", - пояснив глава УЗ.

Раніше повідомлялося, що 5 червня 2017 року закінчився контракт з головою правління УЗ Войцехом Балчуном. Однак пізніше стало відомо, що формально він є продовженим до 9 червня 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X