Укрзалізниці заборонили вимагати поставки палива від Трейд Коммодіті

24 січня 2018, 10:10

Госпсуд Дніпропетровської області заборонив компанії Укрзалізниця вживати дії щодо підписання договору на 10 тис. тонн дизельного палива з компанією Август Пром.

Заборона накладена ухвалою суду від 16 січня.

Як пише enkorr, ця компанія перемогла на тендері 28 грудня 2017 року з ціною 26 тис. грн/т.

Позов був поданий від створеної минулого літа дніпровської компанії Брухт Оіл, яка стверджує у суді, що "істотне зменшення Август Пром суми тендерної пропозиції при відсутності на те об'єктивних підстав може свідчити про відсутність у нього наміру виконувати договір за такою ціною.

Відео дня

Видання зазначає, що мова йде про тендер Укрзалізниці на 50 тис. т, оголошений 21 листопада 2017 року. Він був розбитий на 5 окремих процедур по 10 тис. т кожна. Аукціони з усіма процедурами відбулися 28 грудня. Август Пром перемогла в одній з п'яти процедур і на даний момент залишається єдиною компанією, яка не уклала договір із залізницею.


Компанія Август Пром входить в орбіту групи Трейд Коммодіт. Ця група стала активним учасником тендерів на початку 2016 року. На сьогодні вона забезпечує більше половини поставок нафтопродуктів, які закуповуються Міноборони і Укрзалізницею.

Показати ще новини
Радіо НВ
X