Укрзалізниці виділили кредит на закупівлю вагонів

6 липня 2018, 09:01

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) прийняла проект з кредитування компанії Укрзалізниця обсягом в $150 млн для фінансування програми оновлення рухомого складу компанії.

Про це написав член ради директорів ЄБРР Артем Шевальов на своїй Facebook- сторінці.

"Цей кредит (разом з власними засобами Укрзалізниці - НВ) дозволить здійснити програму закупівель на суму $260 млн - це близько 6,5 тис. відкритих вантажних вагонів, найбільш затребуваних і зношених у вагонному парку Укрзалізниці", - написав він.

Відео дня

За словами Шевальова, кредит надано на ринкових принципах, без державної гарантії.

"ЄБРР активно продовжуватиме політичний діалог в рамках реалізації цього проекту - передумовами для початку вибірки коштів за кредитом є початок роботи нового Наглядової ради Укрзалізниці, формальне ухвалення Плану дій з корпоративного управління, лібералізація вагонного компонента тарифів", - заявив Шевальов.

Всі закупівлі будуть здійснюватися через тендерну процедуру, в повній відповідності з Правилами публічних закупівель ЄБРР, додав він.

Нагадаємо, що у середині червня 2017 року голова правління Укрзалізниці Войцех Бальчун заявив, що ЄБРР має намір в 3-му кварталі оголосити тендер на закупівлю вагонів на суму $150 млн.

Пізніше стало відомо, що ЄБРР залучив компанію Спецвагон Транслізинг як незалежного приватного оператора для управління вагонним парком в кількості 2,3 тис. вагонів, які були стягнуті в якості застави за кредитом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X