Укрзалізниця запровадить використання локомотивів приватними особами

12 березня 2019, 19:13

В Україні запровадять приватну тягу на залізниці вже у 2019 році

В 2019 році в експериментальному режимі в Україні запровадять приватну тягу на залізниці. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян 12 березня.

«Ми поступово забезпечуємо залізницю тягою... Підписано контракт із General Electric на поставку локомотивів до України. Укрзалізниця вже отримала 22 тепловози, решта 8 доукомплектовуються і будуть передані Укрзалізниці в середині березня. По-друге, цього року в експериментальному режимі ми запроваджуємо приватну тягу на залізниці. По-третє, вантажні вагони АТ Укрзалізниця будуть здаватись в оренду на електронних аукціонах ProZorro.Продажі», − заявив міністр.

Відео дня

Омелян наголосив, що саме завдяки онлайн-сервісу Укрзалізниця планує перейти на електронну систему продажу та котирування вартості перевезень у вантажних вагонах.

Міністр зауважив, що в умовах нестачі вагонів бізнес вимушено везе вантаж автомобільним транспортом, але це не має відбуватися з порушенням габаритно-вагових норм.

Раніше повідомлялося, що прогнозований дефіцит тягових потужностей Укрзалізниці до 2022 року досягне 35%, в середньому це коштуватиме українській економіці 4,8% недовироблення ВВП на рік.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X