Укрзалізниця планує закупити від 20 до 40 тепловозів GE — Кравцов

13 серпня 2019, 10:57

Голова правління Укрзалізниці розказав про плани щодо закупівлі локомотивів та електровозів іноземного виробництва

Укрзалізниця завершила перший етап переговорів з компанією General Electric щодо придбання наступної партії локомотивів. Про це в інтерв’ю УНІАН заявив голова правління компанії Євген Кравцов.

Відео дня

Нові тепловози GE Укрзалізниця планує отримати у 2020 році.

«У General Electric завантажене виробництво, нам потрібно підлаштуватися під їхній графік. Зараз обговорюємо поставку від 20 до 40 локомотивів», — сказав Кравцов.

Також він озвучив плани щодо оновлення парку електровозів. За його словами, в Укрзалізниці визначилися з технічною потребою і з цього питання тривають комунікації з усіма виробниками.

«Сам процес — достатньо складний, компанія вкладає в технічну базу на наступні 40 років. Це — період експлуатації електровозів. Тому важливо не просто купити якусь техніку. Мова йде про обслуговування її у наступні десятиліття, що впливає на ціну. Також важливим питання для нас є фінансування. Ми очікуємо отримати його від країн, де знаходяться компанії, у яких будемо закуповувати техніку. Це — широко розповсюджена практика. Зараз найбільшу активність проявляють Alstom (Франція) і CRRC (Китай)».

Як повідомлялося, у 2018 році Укрзалізниця підписала меморандуми про співпрацю з компаніями Alstom і CRRC щодо будівництва електровозів.

У 2018 році УЗ уклала договір із GE та Укрексімбанком на поставку 30 тепловозів виробництва GE на умовах фінансового лізінгу. Локалізація останньої партії з них була завершена у березні 2019 року на КВСЗ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X