Укрзалізниця встановила рекорд за обсягами перевезення зерна

11 січня 2020, 09:31

Близько 87% від загального обсягу перевезених зернових Укрзалізниця відправила на експорт.

Укрзалізниця перевезла 40,5 млн тонн зернових в 2019 році, що стало найбільшим показником за всі роки незалежності України. Про це повідомляють в прес-службі компанії.

Відео дня

Обсяг транспортування зернових зріс на 20,1% в порівнянні з 2018 роком. У компанії відзначають, що це стало можливим завдяки переорієнтації на маршрутні відправки та впровадження моделі графікових маршрутів, коли вантажний поїзд відправляється за розкладом.

«У грудні, наприклад, запропонували ринку більше 500 графікових маршрутів. Це дозволило вдвічі прискорити оборот вагона, до 6-7 діб», - зазначив голова правління УЗ Євген Кравцов.

Відзначається, що всього протягом 2019 року Укрзалізниця перевезла на експорт 35,3 млн тонн вантажів, що становить близько 87% від загального обсягу перевезених зернових.

За словами Кравцова, Укрзалізниця планує і надалі збільшувати обсяги перевезень шляхом поліпшення взаємодії з усіма учасниками ринку щодо прискорення технологічних процесів розвантаження вагонів, аграріями та портовиками.

Нагадаємо, що за результатами 2019 року збитки Укрзалізниці в пасажирському секторі можуть перевищити 12 млрд грн . В УЗ підкреслили, що придбання пасажирських вагонів здійснюється за рахунок компанії.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X