Укрзалізниця відновила повернення квитків через інтернет

15 січня 2019, 16:32

Укрзалізниця у вівторок, 15 січня, з 16:00 відновила операції з повернення проїзних документів на сайті booking.uz.gov.uа, на мобільній версії сайту та у мобільних додатках.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Призупинення виконання операцій з повернення проїзних документів через інтернет діяло для запобігання зловживань у піковий період перевезень з 15 грудня 2018 року.

Відео дня

За словами директора департаменту з організації внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів Олександра Красноштана, таке обмеження допомагає запобігати спекуляції та іншим зловживанням з квитками під час свят.

Переважна кількість квитків викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина повертається у продаж перед відправленням поїзда. Такі дані показують, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу.

Нагадаємо, що з 15 грудня 2018 року Укрзалізниця для попередження зловживань та запобігання дефіциту квитків до закінчення періоду новорічно-різдвяних перевезень вирішила здійснювати їх повернення тільки через залізничні каси.

Показати ще новини
Радіо НВ
X