Укрзалізниця попередила про можливу зупинку КЕВРЗ

20 липня 2020, 11:55

Укрзалізниця побоюється можливої зупинки Київського електровагоноремонтного заводу через дії колишнього в.о. голови правління підприємства Василя Дутчака.

В Укрзалізниці повідомили про триваючі спроби блокування роботи ЗАТ Київський електровагоноремонтний завод колишнім керівником підприємства Василем Дутчаком. Про це йдеться в повідомленні прес-служби УЗ.

Відео дня

Повідомляється, що Дутчак ініціював ряд судових розглядів і вчинення незаконних реєстраційних змін, що на думку Укрзалізниці може привести до зупинки КЕВРЗ.

Зокрема, за даними УЗ Дутчак отримав повноваження на розпорядження майном заводу «в результаті незаконного проведення дій державним реєстратором в Тернопільській області».

Раніше Господарський суд Києва і Святошинський райсуд Києва тимчасово зупинили рішення наглядової ради Укрзалізниці про відсторонення Дутчака з посади. У компанії відзначили, що зазначені суди не мають повноважень на такі рішення відповідно до Господарського процесуального кодексу та Цивільного процесуального кодексу України.

У компанії підкреслили, що Дутчак був відсторонений від виконання обов'язків голови правління КЕВРЗ в зв'язку з неефективною роботою. Під керівництвом Дутчака завод перевищив планові витрати на закупівлю запчастин для ремонту електричок на 7 млн грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X