Укрзалізниця відновлює харчування в поїздах Інтерсіті

23 липня 2020, 16:38

Укрзалізниця відновлює харчування в швидкісних поїздах Інтерсіті і Інтерсіті +, але зберігає ряд обмежень при продажу їжі.

Укрзалізниця повернула послугу харчування в швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті + і розпочала реалізацію кондитерських виробів, води та інших холодних напоїв в поїздах далекого прямування. Про це повідомляє пресслужба перевізника у четвер, 23 липня.

Відео дня

Повідомляється, що пасажири Інтерсіті і Інтерсіті + зможуть купити продукти харчування в індивідуальній упаковці та розфасовані в закриту тару і не потребують нагрівання готові страви.

При цьому наголошується, що пасажири зобов'язані будуть дотримуватися безпечної дистанції - в вагоні-буфеті одночасно зможуть перебувати не більше двох людей. Розносна торгівля з мобільного візка і доставка замовлення з вагона-буфета на місце поки здійснюватися не буде.

В УЗ підкреслили, що реалізація продуктів харчування в пасажирських поїздах стала можливою завдяки постанові Міністерства охорони здоров'я № 39 від 3 липня 2020 року Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при організації залізничних перевезень у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, що організацією харчування в поїздах Інтерсіті продовжує займатися ТОВ Вог Кафе , з яким Укрзалізниця уклала додаткову угоду в червні. Нового постачальника виберуть на конкурсі в вересні.

У травні Укрзалізниця звільнила керівництво філії, який відповідав за швидкісні потяги Інтерсіті + через махінації з тендерами.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X