Укрзалізниця отримала останню партію тепловозів General Electric, локалізованих в Україні

22 березня 2019, 17:04

Крюківський вагонобудівний завод завершив локалізацію партії з 30 тепловозів General Electric для Укрзалізниці

Останні п’ять із 30 поставлених в Україну тепловозів після доукомплектування 22 березня вирушили із Крюківського вагонобудівного заводу до депо Укрзалізниці у Мелітополі. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

Відео дня

"На першому етапі стратегічного співробітництва з General Electric вперше здійснена локалізація в Україні залізничної тяги – рівень локалізації склав близько 10 %. Крюківський вагонобудівний завод організував і забезпечив процес дооснащення тепловозів обладнанням відповідно до технологій та конструкторської документації виробника", - йдеться у повідомленні.

За словами голови правління Укрзалізниці Євгена Кравцова, тільки за перші декілька місяців нові локомотиви General Electric змогли зробити більше 4 тис. рейсів, перевезти більше 7,5 млн т вантажів.

"За перший рік ми очікуємо, що завдяки новим локомотивам GE загальна економія пального складе більше 100 млн грн для Укрзалізниці", - наголосив Кравцов.

Він розповів, що тепловози GE експлуатуються на регіональних філіях УЗ: Придніпровська залізниця, Донецька залізниця, Одеська залізниця та здійснюють перевезення в напрямку промислових підприємств та порту Маріуполя, портів чорноморського регіону.

Тепловози GE продемонстрували більший середньодобовий пробіг на 47 % порівняно з серіями тепловозів, які здійснюють аналогічні перевезення в Укрзалізниці – він наразі складає 586 км. Також у них високі тягові характеристики та збільшений міжремонтний період, їх технічне обслуговування здійснюється через 92 доби, тоді як тепловозів існуючих в Укрзалізниці серій – через кожні 2 доби. Вирізняються нові локомотиви і комфортними умовами праці локомотивних бригад.

Нагадаємо, 23 лютого 2018 року було підписано договір постачання тепловозів між Укрексімбанком та GE та договір фінансового лізингу між Укрзалізницею і Укрексімбанком щодо 30 тепловозів виробництва GE.

Як повідомлялося, у фінансовому плані Укрзалізниці на 2019 рік передбачена закупка 15 тепловозів General Еlectric на суму 1,57 млрд грн через механізм фінансового лізингу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X