Укрзалізниця домовилася про постачання палива на найближчий час

21 квітня 2021, 18:23

Укрзалізниця домовилася про постачання дизпалива на найближчий час. У компанії працюють над довгостроковим рішенням.

Укрзалізниця домовилася з постачальниками про постачання дизельного палива для роботи поїздів. Про це повідомляє пресслужба УЗ з посиланням на в.о. глави компанії Івана Юрика.

Відео дня

«Наразі Укрзалізниця і постачальники палива погоджують плани його відвантаження. Тому питання з дизпаливом на найближчий час вирішене», - заявив Юрик.

Також в компанії заявили, що вживають заходів для безперебійного забезпечення необхідного обсягу палива на тривалу перспективу.

Нагадаємо, що 19 квітня Укрзалізниця заявила, що її запасів дизпалива вистачить на чотири доби . Повідомлялося, що запаси палива досягли критично низького рівня, тому що постачальники відмовлялися відвантажувати його за договорами.

Як пише Reuters за підсумками опитування трейдерів, в травні Україна може зіткнутися з дефіцитом палива в 270 000 тонн через відсутність поставок Роснєфти і ремонт на Мозирському НПЗ в Білорусі.

Нагадаємо, що припинення поставок дизпалива від Роснєфти пов'язано з тим, що близький до депутата від ОПЗЖ і куму президента РФ Володимира Путіна Віктору Медведчуку трейдер Proton Energy Group, який постачав на Україну дизельне паливо і скраплений нафтовий газ Роснєфти, припинив експорт з 1 квітня. Водночас новий трейдер Coral Energy не почала поставки палива.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X