Укрзалізниця оголосила новий тендер на 330 млн грн

17 серпня 2016, 13:51
Укрзалізниця оголосила новий тендер на закупку двох п'ятивагонного міжрегіональних швидкісних поїздів загальною вартістю 330 млн грн, передає Інтерфакс-Україна

Аукціон планують провести 12 жовтня, а подати заявки можна до 6 вересня. Мінімальний крок пониження ціни становить 660 тис. грн.

Транспорт повинні поставити станції Дарниця Південно-Західної залізниці до кінця поточного року.

Відео дня

За умовами поїзд повинен мати швидкість 160 км/год на ділянках залізниць з змінним струмом напругою 25 кВ з частотою 50Гц і постійним струмом напругою 3 кВ. У ньому повинен бути один вагон з відкритим салоном першого (бізнес) класу, три вагони з відкритим салоном другого класу, в тому числі один – з міні-буфетом, і один вагон другого класу з можливістю перевезення двох пасажирів в інвалідних візках.

Всього поїзд повинен вміщати 400 пасажирів, з яких 128 у першому класі і 270 у другому.

Термін служби транспорту – 50 років.

У березні цього року компанія вже оголошувала конкурс на купівлю таких поїздів, але скасувала його "у зв'язку з відсутністю подальшої потреби у закупівлі".

Нагадаємо, що Укрзалізниця та Крюківський вагонобудівний завод уклали договір на поставку 21 пасажирського вагону. З цього числа 13 вагонів будуть оснащені купе-трансформерами.

Показати ще новини
Радіо NV
X