Укртранснафта виявила десятки незаконних "врізок" в нафтопроводи

15 лютого 2017, 17:06
У 2016 році підрозділами безпеки ПАТ Укртранснафта виявлено більше двох десятків незаконних втручань у роботу магістральних нафтопроводів

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, пише OilNews.

Всього за рік було виявлено 23 незаконні "врізки". Загальна сума витрат на їх ліквідацію склала 419,75 тис. грн. Правоохоронні органи в свою чергу почали 23 кримінальні провадження за всіма фактами незаконних втручань.

Відео дня

При цьому в компанії відзначили, що в 2015-му підрозділами безпеки ПАТ було виявлено 35 незаконних втручань в роботу МНП, а в 2014 – 57.

"Тенденція до зменшення кількості незаконних втручань обумовлена в першу чергу посиленням заходів безпеки, в тому числі впровадженням відповідного технічного оснащення: автоматичних і телемеханічних систем, які дозволяють у реальному часі відслідковувати показники", – йдеться в повідомленні.

Крім того уздовж траси нафтопроводу постійно працюють пересувні автопатрулі і інспектори з безпеки лінійної частини, які здійснюють піший обхід охоронної зони НП.

Нагадаємо, що в квітні 2016 року служба безпеки Укртранснафти виявила та припинила діяльність стаціонарного пункту за розкрадання нафти з державного магістрального нафтопроводу Дружба. В ході операції вдалося затримати автоцистерну у Новоград-Волинському районі Житомирської області, в якій було виявлено 27 т нафти без супровідних документів.


Укртранснафта є оператором нафтотранспортної системи України, 100% її акцій знаходяться в управлінні НАК Нафтогаз України. Система магістральних нафтопроводів Укртранснафти діаметром від 159 до 1220 мм загальною протяжністю 4,7 тис. км проходить по території 19 областей України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X