Укртранснафта домовилася про постачання нафти в Угорщину

11 травня 2017, 16:47
Укртранснафта і найбільша нафтогазова компанія Угорщини MOL погодили технічні умови експлуатації відгалуження нафтопроводу Дружба в Угорщину (з підводним переходом через річку Тиса), затвердивши відповідну інструкцію

Згідно з повідомленням прес-служби Укртранснафти, передає Інтерфакс-Україна, документом визначено порядок скоординованих дій обох сторін щодо забезпечення безаварійної роботи магістрального нафтопроводу і всіх його споруд в частині проведення періодичної внутрішньотрубної діагностики, ремонтних робіт, спільного очищення МН від внутрішніх відкладень та ін.

Відео дня

Інструкція також закріплює порядок обміну оперативною інформацією з питань обліку нафти і координації технологічних режимів перекачування нафти та їх змін.

За підсумками 2016 року обсяг транспортування на пункт здачі нафти Фенешлитке (Угорщина) склав 4,7 млн тонн нафти, в січні-квітні 2017 року – 1,5 млн тонн.

Нагадаємо, що Укртранснафта у січні-квітні 2017 року збільшила транзит нафти в Європу на 8,8% (на 359,5 тис. тонн) порівняно з аналогічним періодом 2016 року – до 4 млн 434,1 тис. тонн.

Укртранснафта, 100% акцій якої знаходяться в управлінні НАК Нафтогаз України є оператором нафтотранспортної системи країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X