Укртрансгаз перейшов до нового виду закупівель газу

17 серпня 2018, 10:37

Для оцінки ринку малоцінових пропозицій оператор газотранспортної системи (ГТС) України - Укртрансгаз оголосив у системі публічних електронних закупівель Prozorro три тендери на постачання природного газу обсягами 20, 20 і 50 млн куб. м із загальною очікуваною вартістю 819 млн грн.

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Маємо власну стратегію, але також дослухаємося до учасників ринку... Мета таких невеликих лотів – оцінити ринок малоцінових пропозицій. Очікуємо, що ці закупівлі будуть особливо цікавими для постачальників і газовидобувних компаній, що оперують незначними обсягами газу", - говориться в повідомленні на Укртрансгазу в Facebook.

Відео дня

Проектами договорів передбачено, що постачальник буде зобов'язаний передати оператору ГТС протягом жовтня-квітня природний газ в обсязі 2-3 млн куб. м або 7-8 млн куб. м в місяць.

Компанія нагадує, що третій рік поспіль здійснює закупівлі газу виключно за допомогою електронної системи державних закупівель Prozorro. На останніх аукціонах розміри лотів становили від 134 млн куб. м до 216,9 млн куб. м.

Укртрансгаз використовує природний газ в своїх виробничо-технологічних процесах, в першу чергу, для забезпечення транзиту газу до країн ЄС і його транспортування українським споживачам, а також для послуги балансування.


Укртрансгаз, 100% якого належить Нафтогазу України, експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

Показати ще новини
Радіо NV
X