Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Укртрансгаз створив новий спосіб зберігання газу

13 червня 2017, 12:44
1311
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Укртрансгаз створив митний склад на базі 10 газосховищ

Оператор газотранспортної системи компанія Укртрансгаз відкриває митний склад на базі 10 газосховищ, що дозволить трейдерам більше 1000 днів зберігати природний газ в українських підземних сховищах газу (ПСГ) без процедури митного оформлення

Про це повідомила прес-служба компанії.

Раніше митне оформлення природного газу, що транспортується на митну територію України для його зберігання в ПСГ, можна було проводити тільки в митному режимі "транзит". Також положеннями Митного кодексу України встановлено строки транзитних перевезень трубопровідним транспортом - 31 доба. Такі умови не були економічно прийнятними для більшості іноземних газових трейдерів, відзначають в компанії.

"Відтепер митне оформлення газу, який надходитиме із закордону для зберігання в українських ПСГ, здійснюється в режимі "митний склад", - відзначили в Укртрансгазі.

Створення такого складу дозволяє компаніям, зокрема іноземним, зберігати газ на території України протягом 1095 днів без сплати будь-яких податків і митних зборів при подальшому транспортуванні природного газу з території України.

"Таким чином, в українському законодавстві усунені всі правові бар'єри для надання нерезидентам послуг із зберігання природного газу в ПСГ", - підсумували в компанії.

Нагадаємо, що в листопаді 2016- го Укртрансгаз підписав три договори про співпрацю у транспортуванні і зберіганні природного газу в українських підземних сховищах (ПСГ).

До цього Укргазвидобування і французька компанія Engie підписали угоду про співпрацю з можливістю зберігання природного газу в українських підземних газових сховищах (ПСГ).


Укртрансгаз оперує 12 ПСГ сумарною місткістю 30,95 млрд куб. м. 100% ПАТ Укртрансгаз належить Національній акціонерній компанії Нафтогаз України.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися