Укртелекому дозволили підвищити тарифи з 1 січня

28 листопада 2017, 14:11
Регулятор телеком-ринку схвалив запит Укртелекому на підвищення тарифів на фіксований телефонний зв'язок з 1 січня 2018 року

Відповідне рішення прийняла Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), передає Інтерфакс-Україна.

Для абонентів в місті тарифи збираються збільшити на 7,1%, а в селі - на 16%, для бюджетних установ в місті - 9%, в селі - 27%.

Відео дня

Зараз діє розмір граничних тарифів на фіксовану телефонію "нижче від собівартості надання послуги", стверджують в компанії.

"Для домашніх користувачів вартість граничних тарифів для абонентів, що проживають в містах, збільшиться на 3 грн, а для абонентів, які проживають в селі - на 5 грн", - повідомив директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов

Відзначимо, що за останні півтора року від послуг Укртелекому відмовилися 22% і 27% абонентів в місті і селі відповідно.

Нагадаємо, з 1 жовтня Укртелеком ввів в дію нові тарифи на фіксований телефонний зв'язок.


Укртелеком у першому півріччі 2017 року збільшив у 2 рази чистий прибуток до 355,3 млн грн, порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Компанія належить групі СКМ Ріната Ахметова.

Показати ще новини
Радіо НВ
X