Диверсифікація. Укртелеком відкриває мережу зарядних станцій для електрокарів

29 грудня 2020, 15:03

В рамках пілотного проекту Укртелеком планує встановити 50 зарядних станцій для електротранспорту в Києві і області.

З 1 січня 2021 року Укртелеком надаватиме послугу підзарядки електротранспорту на власних зарядних станціях UTrecharge. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Перші 11 зарядних станцій компанія вже встановила в Києві і передмісті. Всього в рамках пілотного проекту до кінця січня планується встановити 50 таких станцій в Києві, Ірпені, Ворзелі, Бучі, Вишгороді, Борисполі.

Відео дня

Електричні зарядні станції UTrecharge обладнані двома типами роз'ємів: TYPE 2 і TYPE F / SCHUKO (Євро-розетка) потужністю 22 кВт і 3,5 кВт відповідно.

Власники електрокарів зможуть зарядити свій транспорт (автомобіль, велосипед, самокат, гіроскутер) за умови наявності власного кабелю. Вартість зарядки становить 9,90 грн за 2 кВт / год.

«Впровадження послуги UTrecharge є частиною діяльності Укртелекому по ефективному використанню ресурсів компанії, що вивільняються в результаті технічного переоснащення та модернізації телекомінфраструктури», - йдеться в повідомленні компанії.

Відзначається, що сучасне обладнання компактніше і споживає менше електроенергії, отже її надлишок на модернізованих об'єктах тепер зможуть використовувати власники електротранспорту.

Скористатися зарядними станціями можна завантаживши на будь-який пристрій з операційною системою IOS або ANDROID додаток UTrecharge.

За даними дослідження організації BloombergNEF, всього через три-чотири роки електромобілі будуть коштувати приблизно стільки ж, скільки і авто з бензиновими двигунами.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X